۵ استوری آماده اینستاگرام برای افتر افکت

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars


پست و استوری آماده اینستاگرام

برای جذب مخاطب در اینستاگرام همیشه ظاهر استوری و پست هایی که میزارید خیلی اهمیت داره و همیشه سعی کنید برای دیده شده در فضای مجازی پست ها و استوریهای با کیفیت تولید کنید، شاید بظاهر این کار زمانبر و دشوار باشه، ولی با استفاده از قالب های آماده اینستاگرام میتونید این کارو براحتی انجام بدید و پست و استوریهای  تبلیغاتی حرفه ای در کمترین زمان بسازید، در پایین ۵ تا از قالب هایی که میتونید پست و  استوری های حرفه ای توسط برنامه افتر افکت تولید کنید رو براتون میزارم امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره .

 

 Instagram Toolkit

۷ بنر انیمیشن منحصر به فرد و حرفه ای برای اینستاگرام . فقط کافیست متن و تصاویر خود را جایگزین کنید ، طرح های شیک و کاربر پسند .

 

 Instagram Stories

اینستاگرام استوری  با طراحی و انیمیشن های حرفه ای و با زمینه های خلاقانه و گزینه های زیادی برای ایجاداستوری های های خیره کننده ، میتواند کاملا نظر مخاطبان را جلب کند .

 

Instagram Stories with Multi Image Grid

اگر دوست دارید تصاویر بیشتری را در استوری اینستاگرام خود اضافه کنید ، این الگو را برای After Effects را امتحان کنید. این قالب آماده اینستاگرام این امکان رو به شما میدهد که استوری های جدولی تولید کنید .

 

 Instagram Promo

اینستاگرام تبلیغاتی دارای ۱۹ متغیر سانه و متن است تا گزینه های زیادی را برای نشان دادن نمونه کارها به شما ارائه دهد. برای استفاده از این افزونه نیازی به پلاگین ندارید فقط کافیست متن و تصاویر خود را جایگزین کنید .

 

Instagram Stories Pack

nstagram Stories Pack شامل ۲۰ داستان انیمیشن منحصر به فرد اینستاگرام است. ویرایش این پروژه آسان است فقط عکس یا فیلم خود را اضافه کنید ،. حساب های رسانه های اجتماعی خود را تبلیغ کرده و با این الگوی جذاب دنبال کننده های جدید را جذب کنید.

 

 

 

 

 


دانلود ۵ استوری آماده اینستاگرام برای افتر افکت

5 استوری آماده اینستاگرام برای افتر افکت

 

 
برچسب ها:
18 سپتامبر 2019 افتر افکت | مطالب آموزشی 562 بازدید
مطالب آموزشی مرتبطآخرین مطالب آموزشی در این دسته بندی
مطالب مرتبط بیشتر