راهنمای خرید

راهنمای خرید اشتراک از سایت نگارینو

 

۱- برای خرید از فروشگاه نگارینو یا خرید اشتراک VIP  ابتدا باید عضو شوید ، در بالای سایت روی دکمه عضویت کلیک کرده و وارد پنجره مربوط به عضویت میشوید

 

 

 

۲- سپس اطلاعات خواسته شده برای ثبت نام را پر کرده و  روی گزینه من با این شرایط موافق هستم کلیک کرده و تیک مورد نظر را زده و در آخر روی کمه عضویت کیلک کرده تا به صفحه پروفایل خود وارد شوید .

 

 

۳- حال به صفحه پروفایل خود وارد شده اید و شما میتوانید موارد مربوط به حساب کاربری خود را مشاهده کنید یا اینکه از منوی در بالای سایت به بخش حساب کاربری خود مراجعه کنید و جزئیات حساب کاربری از قبیل تاریخ اشتراک vip سوابق دانلود و تراکنش های مالی خود را در این قسمت مشاهده کنید .

 

 

 

۴ – برای خرید اشتراک میتوانید از پنل کاربری خود روی خرید اشتراک کلیک کرده تا به صفحه پلن های اشتراک VIP هدایت شوید . سپس روی هر یک از پلن های اشتراک کلیک کرده  تا قیمت آن در جدول زیر مشخص شود یا اینکه روی دکمه خرید اشتراک کلیک کرده به درگاه پرداخت متصل شوید ، در صورت داشتن کد تخفیف روی هر یک از پلن ها کلیک کرده تا قیمت در جدول پایین نمایش داده شود سپس در کادر کد تخفیف کد مربوطه را وارد نمایید و در آخر بر روی ثبت اشتراک کلیک کنید تا وارد درگاه امن پرداخت شوید ، بعد از پرداخت اشتراک مورد نظر شما فعال شده و تمام محصولات اشتراک VIP برای شما قابل مشاهده و دانلود میباشد  .

 

 

در صورت هر گونه سوال درباره اشتراک یا موارد دیگر از پنل کاربری خود تیکت ارسال نمایید یا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید .

8761تعداد محصولات
10550تعداد کاربران
86تعداد دسته بندی ها
39تعداد مطالب آموزشی