۲۰ پروژه برتر موشن گرافیک (قسمت اول) Top 20 Motion Graphics Projects

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

 

۲۰ پروژه برتر موشن گرافیک (قسمت اول)

 

20 پروژه برتر موشن گرافیک (قسمت اول)

 

بهترین راه برای معرفی و ارائه کسب‌وکار شما چیست؟
احتمالا شما از خودتون این سوال را یک میلیون بار پرسیدید !!
آیا تا حالا سعی کردی یک‌ ویدئو ایجاد کنی ؟ یا یک موشن گرافیک جذاب بسازی ؟

در حال حاضر دیگه روش‌های تبلیغات سنتی نتایج مطلوبی نداره ، و معرفی و تبلیغ کسب و کارهای شما به یک چیز جدید و موثر ( چه برای محصول چه خدمات ) مطابق با سلیقه ی روز نیاز داره ، و برای درک بهتر اگه بصورت متحرک باشه تاثیر خودشو کامل تو ذهن مخاطبان میزاره و موشن گرافیک میتونه گزینه خیلی خوبی برای یک تبلیغات موثر باشه .

 

چرا موشن گرافیک ها برای تبلیغ محصولات عالی هستند ؟

موشن گرافیک های توضیح دهنده یا همون explainer ها روشی جذاب برای برقراری ارتباط با مخاطبان شما هستند. و طبق بررسی ها ۸۸% کسانی که تبلغاتی رسانه ای دارند فروش موفقی دارند و همچنین برای فروشگاههای آنلاین داشتن یک موشن گرافیک برای معرفی محصول در صفحه فرود وب سایت می تواند، نرخ تبدیل را تا ۸۰٪ افزایش دهد.

بدلیل اینکه موشن گرافیک ها ساده و روایت محور هستند و می تواند حتی پیچیده ترین موضوعات را براحتی میتوانید به مخاطبانتان انتقال دهید . با موشن گرافیک ، فضای نامحدودی برای خلاقیت در اختیار دارید  در حالی که با تیزرهای زنده، شما به هر کاری که بازیگرانتان انجام دهند محدود شوید . انیمیشن خنده دار یا جدی واقعا می تواند به نام تجاری شما شخصیت ببخشد و اعتماد به نفس بیننده را افزایش دهد . و از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه تر از ایجاد فیلم های زنده با بازیگران است .

20 پروژه برتر موشن گرافیک

پروژه های آماده موشن گرافیک

نگارینو کلی پروژه های آماده موشن گرافیک برای معرفی کسب و کار شما داره که میتونی براحتی از اونا توی ساخت موشن گرافیک استفاده کنی و تیزرهای تبلیغاتی برای کسب وکار خودت رو بسازی .

برای ساخت یک موشن گرافیک موفق و خوب نیاز دارید که سلیقه گرافیکی و داستان پردازی خوبی داشته باشی برای تقویت این دوتا عنصر در کنار هم  و همچنین تسلط کافیه کار با نرم افزار افتر افکت یا دیگر نرم افزار ها گرافیکی یا متحرک سازی،  دیدن نمونه کارهای موشن گرافیک، میتونه سلیقه و داستان پردازیه مارو حسابی تقویت کنه ، در ۲ قسمت قصد داریم ۲۰ نمونه از موشن گرافیک ها و تیزرهای تبلیغاتی خوب و موفق رو، که با دیدنش کلی ایده میشه گرفت رو بهتون معرفی کنم  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:
4 آگوست 2019 مطالب آموزشی | مقالات آموزشی 455 بازدید
مطالب آموزشی مرتبطآخرین مطالب آموزشی در این دسته بندی
مطالب مرتبط بیشتر