امکانات جدید فتوشاپ ۲۰۲۰ photoshop cc2020 new features

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

امکانات جدید فتوشاپ 2020

 

امکانات جدید فتوشاپ ۲۰۲۰

 

در نسخه فتوشاپ ۲۰۲۰ شاهد یک سری تغییرات در نحوه عملکرد ابزارها هستیم و همچنین تعدادی ابزار جدید نیز به این ابزارها اضافه شده اند که در پایین چند مورد را بررسی خواهیم کرد. در ابتدا با نصب فتوشاپ ۲۰۲۰ آشنا شوید و در ادامه امکانات جدید را بررسی خواهیم کرد .

 

آموزش نصب فتوشاپ ۲۰۲۰

 

برای نصب فتوشاپ ۲۰۲۰ به نکات زیر توجه کنید :

فتوشاپ نسخه ۲۰۲۰ V21 اولین نسخه کرک شده میباشد و فعلا برای نصب و اجرا نیاز به اینترنت دارد و به دلیل وجود تحریم ها، برای نصب بایستیی با یک IP غیر ایرانی، سیستم شما به اینترنت متصل باشد. تا برنامه بتواند با سایت Adobe ارتباط برقرار کند. در غیر این صورت قادر به نصب و راه اندازی نرم افزار نخواهید بود. توجه داشته باشید که IP های ایرانی امکان دسترسی به سرویس های ادوبی را ندارند.

مراحل نصب فتوشاپ ۲۰۲۰ :

۱- فایل های مربوط به نرم افزار را دانلود نموده و از حالت فشرده خارج کنید. از این قسمت دانلود کنید (نرم افزار فتوشاپ تست شده و بدون مشکل میباشد) .

۲- Adobe Creative Cloud اگر نصب دارید دارید اجرا کنید و لاگین کنید( یا یک اکانت جدید بسازید یا با جیمیل خود وارد شوید) و اگر نصب ندارید برنامه Adobe Creative Cloud دانلود کنید و نصب کنید.

۳- پس از ایجاد حساب کاربری، در برنامه Adobe Creative Cloud بطور خودکار صفحه مربوط به اپلیکیشن های Adobe باز می شود. پس از بارگذاری کامل صفحه برنامه را ببندید.(معمولا باز شدن این پنجره مقداری طول میکشد صبور باشید).

۴- از طریق Task Manager تمام برنامه های مربوط به Adobe و Creatie cloud از جمله Adobe CEF Helper و Adobe IPC Broker بطور کامل ببندید.

۵- از پوشه Setup فایل Set-up.exe را اجرا کنید و منتظر بمانید نصب برنامه به اتمام برسد.
۶- نرم افزار را اجرا کنید. (توجه داشته باشید که هنگام اجرا نیز باید سیستم شما با IP غیر ایرانی به اینترنت متصل باشد)

 

مشاهده
دانلود نرم افزار فتوشاپ 2020

 

امکانات جدید فتوشاپ ۲۰۲۰

 

در نسخه فتوشاپ ۲۰۲۰ شاهد یک سری تغییرات در نحوه عملکرد ابزارها هستیم و همچنین تعدادی ابزار جدید نیز به این ابزارها اضافه شده اند که در پایین چند مورد را بررسی خواهیم کرد.

۱- پالت گرادینت

در این نسخه رنگ های جدید گرادینت اضافه شده که فوق العاده کاربردیه، برای فعال کردن این پنل از منوی Window و سپس گزینه Gradient فعال میشه و این پنل در نوار سمت راست نمایش داده میشه.

از این رنگ های گرادینت برای نمایش روی تصاویر هم میشه استفاده کرد و جلوه های فوق العاده ای برای تصاویرمون میتونیم استفاده کنیم. 

پوشش رنگ گرادینت بر روی تصویر :

۱- تصویر  مورد نظز خود را باز کرده و بر روی لایه تصویر کلیک کنید تا به حالت انتخاب درآید.

 

۲- از پالت رنگ های گرادینت یک رنگ را انتخاب کنید .

 

۳- سپس از پنل لایه ها روی لایه گرادینت کلیک کنید و مد رنگ مورد نظر را بر روی حالت Overlay قرار دهید و تاثیر فوق العاده رنگ گرادینت را روی تصویر خود مشاهده کنید.

 

۲- اضافه شدن چند پترن و استایل آماده 

از منوی Window گزینه Patterns و Style قابل فعال سازی هستند. براحتی میتوانید برای متن ها یا پس زمینه ها استفاده کنید.

 

۳- اضافه شدن شیپ Shape جدید

از نوار ابزار سمت چپ گزینه Custom Shape Tool را انتخاب کرده و در تنظیمات در قسمت نوار بالا شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صفحه بکشید.

 

۴- ابزار انتخاب اشیاء یا Object Selection Tool

برای انتخاب قسمتی از تصویر به صورت هوشمند میتونید از این ابزار استفاده کنید، با کشیدن و رها کردن محدوده مورد نظر شما به حالت انتخاب در می آید.

ابزار انتخاب در فتوشاپ 2020

 

این مطلب باز هم به روز خواهد شد….

 

برچسب ها:
13 آبان 1398 مطالب آموزشی | مقالات آموزشی 5553 بازدید
مطالب آموزشی مرتبطآخرین مطالب آموزشی در این دسته بندی
مطالب مرتبط بیشتر