ویژگیهای جدید ایلستریتور ۲۰۱۹

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور ۲۰۱۹

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور ۲۰۱۹ در این مطلب سعی داریم ویژگیهای جدید  نرم افزار  Adobe Illustrator CC 2019 رو بررسی کنیم . اگر شما یک طراح هستید قطعا  امکانات جدید در  Adobe Illustrator CC شما رو هیجان زده میکنه .

 

۱-Freeform gradients

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

 براحتی میتونید در Adobe Illustrator CC 2019 گرادینت ها متنوع بسازید و در هر جای از لایه ی وکتور خودتون نقطه ی جدید ایجاد کنید و رنگ جدید به objects خودتون بدید که واقعا فوق العاده هست .

 

۲- Global Edits

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

 

اگر اشیاء مشابه (مانند آرم ها یا آیکون ها) در طول پروژه خود دارید، می توانید به راحتی رنگ ها را تغییر دهید، اشکال را ویرایش کرده و اشیاء خود را در چند مرحله و بسیار ساده بچرخانید .در واقع چند شیپی که در چند artboards هست بصورت همزمان ویرایش کنیم . بر خلاف ویژگی هایی مانند نمادها یا انتخاب مشابه، Global Editing چند منظوره تر است . هیچ راه اندازی لازم نیست و شما می توانید تغییراتی را که می خواهید تغییر دهید .

 

۳- Custom toolbar

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

 

فضای کاری خود را به طوری که می خواهید سازماندهی کنید

ویژگیهای جدید ایلستریتور ۲۰۱۹  در حال حاضر Adobe Illustrator CC یک راه جدید برای سازماندهی، سفارشی کردن همه ابزارهای مورد استفاده خود را ارائه می دهد .شما میتوانید تمام ابزارها را به گروه ها سازماندهی کنید تا بتوانید در یک نگاه از همه ابزارها و آنچه را که انجام می دهند را درک کنید . اگر مجموعه ابزارهای خاصی را که اغلب استفاده می کنید میتوانید در دسترس خود قرار دهید  برای ایجاد منوی ابزار سفارشی خود در محل مربوطه ابزار خود را بکشید و رها کنید . اکنون می توانید فضای کاری Illustrator خود را به سبک کاری خود تغییر دهید.

 

مشاهده
آموزش ساخت موزیک اکولایزر در افتر افکت After Effects

۴- Adobe Fonts Integration

در Illustrator 2019 شما مدیری بهتری روی انتخاب فونت های خودتون دارید میتونید سایز پیش نمایش رو افزایش بدید یا میتونید با رفتن روی هر فونت پیش نمایش اون رو بصورت ریل تایم ببنید فونت های برگزیده داشته باشید.

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

 

۵- Scalable interface

ایلوستریتور در حال حاضر وضوح صفحه را مشخص می کند و بر اساس آن  میتوانید صفحه نمایش را تنظیم می کند. این بدان معنی است در حالت پیش فرض نرم افزار Illustrator اندازه ی آیکون ها  یا محیط کاربری با توجه به رزلویشن ویندز تنظیم میپشود .

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

 

۶- True-size view

Illustrator CC در حال حاضر به صورت اتوماتیک با استفاده از رزولوشن صفحه نمایشگر برای رِندر آثار  گرافیکی در اندازه واقعی با ۱۰۰ درصد زوم، به طور خودکار میزان زوم را تطبیق می دهد. بنابراین یک کارت ویزیت به صورت ۱۰۰ درصد بر روی هر صفحه نمایش داده خواهد شد همان ابعادی که در چاپ خواهد بود .

 

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

 

۷- External GPU support

Illustrator می تواند از پردازنده های خارجی گرافیکی (GPU) در رایانه های مکینتاش با Thunderbolt 3 که در حال اجرا Mac OS 10.13.14 و بالاتر هستند استفاده کند.

 

۷- professional Pupet

ویژگیهای جدید ایلستریتور 2019

در این نسخه آپدیت بهتری روی ابزار pupet ایجاد شده قابلیت چرخش یکی از آپدیت های این ابزار میباشد.

 

۹- Trim view

این روش پیش نمایش جدید، تصاویر وکتور را مانند نسخه چاپی، اشیاء غیر چاپی ،artboard، مانند grids, guides ، و غیره، نمایش می دهد. تمام تصاویر وکتور که در خارج از artboard قرار می گیرند از دید پنهان شده اند . این روش جدید به شما یک راه خوب برای پیش نمایش طرح نهایی می دهد.

 

مشاهده
50 پروژه آماده افتر افکت Adobe After Effects برتر تا سال 2020

 

برچسب ها:
15 نوامبر 2018 مطالب آموزشی | مقالات آموزشی 634 بازدید
مطالب آموزشی مرتبطآخرین مطالب آموزشی در این دسته بندی
مطالب مرتبط بیشتر